Technik a projektant tesařských konstrukcí

TECHNIK A PROJEKTANT TESAŘSKÝCH KONSTRUKCÍ

Náplň práce:

  • návrh příhradových vazníků, vázaných krovů, dřevostaveb a jiných dřevěných konstrukcí v programech MITEK a SEMA
  • tvorba cenových nabídek a komunikace se zákazníkem
  • tvorba výrobní dokumentace pro CNC
  • organizace expedice a montáže jednotlivých zakázek

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ, vyšší odborné nebo VŠ
  • znalost práce na PC a CAD programy (SEMA, MITEK výhodou)
  • schopnost samostatně organizovat a plánovat svou práci
  • orientovat se v problematice dřevěných konstrukcí
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • mzda 420 tis. až 500 tis. Kč hrubého ročně (závislá na množství realizovaných zakázek)
  • ke konci roku mimořádná odměna
  • příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně
  • pružná pracovní doba
  • příjemný kolektiv

Životopis zasílejte-mailem na adresu jana.docekalova@kasalovapila.cz
Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k pohovoru.

Kontakty:

Kasalova pila, s.r.o.,
Jarošovská 600/II, 377 01 Jindřichův Hradec

Kontaktní osoba: Jana Dočekalová - tel.: +40 725 527 504, e-mail: jana.docekalova@kasalovapila.cz

vlnka

30 let

Tradice více než 30 let

bubliny

Odborné poradenství

dřevo

Široký sortiment produktů